Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odstranit "Historie" (MSIE 7)

Postihl mě zajímavý problém.

Windows XPHome SP2, aktualizováno + MSIE 7. IExplorer používám hodně málo - většinou jen na stránkách, kde FF nefunguje. Po delší době jsem chtěl odstranit dočasné soubory z cache prohlížeče, vymazat cookies a historii prohlížení. A právě při odstraňování historie dialogové okno zatuhovalo, při pokusu o jeho zavření ze Správce úloh po chvíli vyskočilo okno že aplikace (rundll.exe) neodpovídá a po pár pokusech se okno zavřelo a historie zůstala nesmazaná. Restart nepomohl.

Stáhl jsem si poslední verzi MSIE 7 ze stránek MS a IExplorer přeinstaloval. Po restartu je vše zase OK.

ZMĚNA: nevydrželo to dlouho...

Hm, změna. Problém je (po několika restartech) zpátky.

Zkoušel jsem návrat do stavu chvilku po instalaci a dělá to tam taky.
Zkoušel jsem odinstalovat MSIE 7, naběhlo MSIE 6 a tam to taky zlobí.
Zkoušel jsem MSIE 6 přeinstalovat z windouwsupdate sedmičkou, furt stejné.

Tak nevím... :-/

Netuším, co s tím. Naštěstí MSIE skoro vůbec nepoužívám, tak mě to až tak nemusí bolet. Historii (tedy obsah toho adresáře v Doc&Settings) můžu mazat natvrdo z jiného OS (Vista, Slax).

Jo, tím se to smaže, jak Temporary Internet Files, tak History.
Mě spíše vadí ta nefunkčnost. Momentálně jsem tady ze systému cca několik hodin po instalaci (Acronic záloha) a zdá se , že je vše OK. Stáhl jsem záplaty z winupdate, několikrát MSIE zapínám/vypínám a zatím to funguje. Zkusím restart... :-|