Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypnout PC .

Ahojte. Už tři dny mi nejde vypnout počítač přes start. Vždy když dám vypnout ve startu, tak se asi 15 minut nic nejede a pak mi vyskoci modra obrazovka a neco s DRIVE_POWER_STATUS_FAILURE. Opravdu sem toho zkoušel hodně. Projížděl Spyware , registry a furt nic. Nechci si zkazit PC tim, ze ho vypinam Restartem
a za 5 sekund tlacitkem vypnout. Mám Windows Vista Premium 32-bit.:-/

Nevím, kde ve Vistě, ale jinde je to v Ovládacích panelech -
Možnosti napájení. Taky je možné, že nějaký program běží v pozadí
a působí potíže s vypnutím. Podívej se do Naplánovaných úloh.
Zkus před vypnutím PC povypínat všechny běžící programy,
obvykle jejich ikonky jsou vedle hodin a odpoj se od netu.