Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s exe soubory (mezeni ikon ze slozel)

Neví nekdo proč mi některé programy nejdou rozbalit když dám rozbalit ihned se smažou (sami) když dám otevrit v RARu napise to chybu ze soubor neexistuje kdyz je mi nejaky soubor poslany pres ICQ treba prijme se ale hned se sam smaze cim to je ??? jde o soubory *.exe
Změna předmětu, původně: mezeni ikon ze slozel (Fuente)

Proč to stahuješ všechno na plochu? Vytvoř si nový adresář, pojmenuj jej třeba Staženo, nebo jak chceš a teprve odtud spouštěj instalaci. Ještě dotaz - a neukládají se ty programy někam jinam na disku - zkontrolovat jsi to?