Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 8m USB kabel, bude to fungovat?

Potřeboval bych poradit před tím, než budu kupovat 4x2m prodlužovák USB. Potřebuji hodně dlouhý USB kabel. Asi 8 metrů. Slyšel jsem, že se musí každých 5 metrů dávat aktivní HUB. Je to pravda nebo to bude fungovat i bez toho? Měl bych takový návrh. Jak bývají takové ty asi feritové trubičky, tak bych je nějak přetáhnul, při nejhorším rozpůlil a slepil :-D. Bude to fungovat i bez HUBu?

Otázka je co a jak. Patrně záleží na postavení Marsu a Jupitera spolu s erupcema na Slunci. Tiskárna (Fuji) mi nejede ani s 2 metry, musí mít jen takový krátký camfrňousek. Naproti tomu mám meteostanici Irox a k té dali snad 10 metrů USB šlauchu a kupodivu to chodí. Proč tomu tak je, nechápu.