Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firebird propojeni s db

Pouzivali jsem Interbase pro sw ktery si uklada data do db a ted programator zacal pouzivat Firebird 1.3. a posledni upravy db delal pres nej. Pres innterbase to dela chyby hlasi spatnou strukturu. Bohuzel je cely vikend mimo dosah (navod neposlal a ja dnes potrebuji neco dodelat a vytisknout) jako obycejny neznaly uzivatel nejsem schopen najit kde se ve Firebirdu nastavuje cesta pro spojeni. Interbase byla jasna, ale s timhle si nevim rady ani jsem nic nevygooglil. Nemuzete mi nekdo poslat link ci napsat co se stim da delat ?

Ano ten sw pro tisk pouziva report, ktery si to vygeneruje z te db, jenze jsem potreboval neco zapsat nez to vygeneruji pro tisk, takze pokud je to tak, mam smulu a musim pockat do pondelka. I tak vam dekuji za odpoved.