Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komerční programy bez free alternativy

Inspirován Pavlem zakládám vlákno s opačnou otázkou. Jaké komerční programy nemají free alternativu (nebo použitelnou free alternativu)?
Začínám:
Sibelius nebo Finale - profesionální psaní notových partů, partitur. Free alternativy jsou takřka nepoužitelné, snad jen pro děti...

lotus notes?

Já mám v kanceláří SBS a v tom byly i licence Outlooku. Lotus Notes by mě asi přišly na víc.

Jsem ale samozřejmě ochoten bez dalšího zkoumání místopřísežně prohlásit, že LN jsou jako groupware lepší. Na druhou stranu musím připustit, že MS s Outlookem mají lepší marketingovou strategii.