Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Manželství:-)

Asi je to staré, ale pobavilo mne to:*DOTAZ :*

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou
spotřebou paměti a systemových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému.
Ostatní programy, jako například Hospoda 1.8, Fotbal 1.3 a Pivo 2.5 od
té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se,
že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove.Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restore skončil
neúspěšně a systém byl zablokován.
Můžete mi někdo poradit?

*ODPOVĚĎ:*

Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný
upgrade. Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám
pouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné
odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů.
Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale
narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty
s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně.
Ve Vašem případě je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Jestliže jste tedy již nepromyšleně provedl upgrade na Manželka jakékoli
verze, důsledky částečně zmírníte utilitkou Kutil 2.1. Softvarová záplata
Podpantofel není doporučena, přináší riziko Spyware Milenec.
Stejný problém může někdy ale přinést i instalace Kutila.
Ještě varujeme: dejte si velký pozor na nedokumentovanou parazitní
instalaci virového programu Tchýně 1.0 !!

Já mám téměř novou, sotva 3 měsíce starou instalaci Manželky 1.0, zatím šlape na jedničku, ačkoliv přítomnost programu Tchýně 1.0 byla byla očekávána, je tu částečná kompenzace s atuomaticky přibaleným Tchán 1.0, se kterým se vcelku dobře dělá reset osobnosti Pivo 4.0 a případně vypálení červa Alkohol 4.2.
Systémové prostředky odčerpává nákup nového case, zn. CIHLA, model 3+kk a vybavení tohoto case příslušným HW, třeba Pračka 1.0.

Hlavně pozor na instalaci malware Hádky 1.0 Tichá domácnost 0.5 RC1 ... Bohužel se manuál nezmiňuje o programu bolest hlavy 8.6 second edition debugged, drby a pomluvy 7.5 reloaded a nákupy a krafání s kamarádkami 5.6.
Rovněž je nepříjemnou vlastností menstruace 2.21 v5 ... Pak se dostaví i přechod 1.0, který disponuje schopností neobyčejně rychlých každodenních updatů, ponejvíce ze zdroje matka, kamarádky a "knowledge base" neboli Vlasta a jiná periodika.

Hádky 1.0 se k nám ještě nedostavily, ale Tichá domácnost už není RC, ale ve verzi vydané 1.0, ale tento nepříjemný soft se mi podaří naštěstí vcelku dobře vypudit ze systému, avšak občas mám podezření, že tento soft občas instaluje Manželka 1.0 sama. Bolest hlavy 8.6 se do systému dostane vyjímečně, ale stejný a bohužel častější efekt má trojan Únava 2.0, která se dostaví hlavně po ukončení finančně-produktivního procesu.

Na tichou domácnost platí mnoho věcí, třeba Kytka 2.4, Domácí práce 0.9RC (instalaci ale je třeba si rozmyslet, tato aplikace bývá ráda zneužívána jinými aplikacemi, tj. Manželka 1.0 a Tchýně 1.0), nebo Promilovaná noc 2007 SP1... Občas u některých instalací dojde k chybě a spouští se služba (která by měla být vypnuta a její spouštění nastaveno na "zakázáno") a to služba násilí. Moc ráda koliduje se službou (která by naopak měla běžet stále) zdravý rozum, pokud tato nezareaguje včas tak může dojít až k BSOD...

Jedním z bugů Manželky 1.0 je také obsedantní nutkání občas nutit Manžela 1.0 přemísťovat hardware mezi jednotlivými sloty v motherboardu ačkoli k tomu není racionální důvod. Tento bug pravděpodobně způsobuje malware Roupy 2.1. Přemístění, většinou nelogické, potom způsobuje kolizi SW Manžel 1.0 s neznámým hardwarem po instalaci Pivo 7.8 a následném návratu z Hospoda 1.2 v prostředí Tma 1.0.

Taky pozor na potřebu tuningu, roste s uptime lineárně (někdy dokonce geometricky). Kromě spyware tchýně 99.9 je možno chytnout i adware kamarádky 2.0.

Dále pozor na kombinaci Manželka 1.0 a Hospoda 18:30, dochází k pádu systému, zejména pro nedostatek zdrojů. Vůbec úbytek zdrojů je pozorován hned po zahájení provozu Manželka 1.0, kterýžto je mimořádně náročnější než lite verze GirlFriend 1.x.

Občas bude třeba použít antivir Psychoanalytik 10, výjimečně Manželská poradna 7.0.

Taky pozor na kolizní situace, kdy Manželka 1.0 hlídá systémové zdroje proti opravdu neškodným a nenáročným operacím typu Kamarádka 2.0 či Holka na ulici 8.0

Pavel

Zhruba v třetině instalací dochází k fatálnímu pádu systému, který již nelze napravit. Znalci tvrdí, že jde o chybový hlášení "Manželství provedlo neplatnou operaci a bude ukončeno".

Z tv zpráv se dozvídáme o ještě dratičtějším konci, kdy dojde k nevratné porušw HW, tzv. modrá smrt - BSOD.

Pavel

Tak si sežen balík programů EMULACE all in one 2.5, obsahuje to programy Nagelovaný hezoun 2.45, pak drsoň z posilovny 2.44a, intelektuál 0.77beta, knihomol 2.0 a na systémové prostředky mimořádně náročný milionář 1.1, případně pro zvlášť otrlé ještě aplikace santusák 4.48 a anarchista 2.5... :-D To by bylo aby s něčím z toho nebyla Lucinka kompatibilní :-)

To by bylo aby s něčím z toho nebyla Lucinka kompatibilní

Tak tohle bych rozhodně nezkoušel. Výsledkem by mohlo být zjištění úděsné skutečnosti, že Lucinka je jako OS Windows, jež jsou kompatibilní výlučně samy se sebou (přirozeně se tento závěr netýká jednotlivých verzí mezi sebou).