Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada jestli to de dát dohromady

Dobrý den potřeboval bych poradit jesli se todá sestavia. Tohle si chcu koupit:

●MSI P35 Platinum Combo, iP35/ICH9R, DDR2 + DDR3
●2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 CORSAIR TWINX XMS2 Black BOX, EPP - vhodné pro DualChannel
●Zdroj FORTRON Epsilon 700W ATX, aktivní PFC/P4, EPS/SSI [FX700-GLN]
●OEM Microsoft Windows Vista Ultimate 64-bit Edition CZ (česká, Czech), DVD
●Intel Core 2 Duo E6750 (2,66GHz, 4M, 1333MHz) Box

(v počítači mám právě grafickou kartu - SAPPHIRE Radeon X550 256MB )Předem děkuji za odpověĎ volfpatrik@email.cz
S pozdravem Volf

Jde to;-)Mám něco podobného. MSI ale nemusím buď gigabyte nebo asus...
Akorát na 64bit vistách jedou nějaký hry o dost pomaleji třeba Medal of honor airbone. Nicméně s tím číslem k 64bit by jsi měl nainstalov at i 32bitovou verzi jestli si ji seženeš. Ta X550 to bude hezky brzdit :-)

Ke dvěma gigám ram bych bral určitě 32bit nebo si udělal dualboot /mám/