Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba připojení

Nejde mi připojit se na geewu,nevíte někdo co s tím?Vše mi fungovalo ještě minulý týden normálně,ted jdu na hry.atlas.cz,přihlásím se,kliknu na hru a chyba připojení.Zjoušela jsem to tedy ze stránek 02 active,1den to šlo,druhý den to samé,chyba připojení.Do třetice jsem to zkusila z jiných stránek,to samé.Nevím co s tím,PC mám doma,nikdo s tím nic nedělal,vše jinak funguje normálně.Mám Mozillu,zkoušela jsem to i přes IE ale je to to samé.

start - spustit - cmd [enter]
ipconfig -all
pokud ti nevypíše dns servery, nebo jsou jiné než máš možná od providera ve smlouvě o připojení, něco je špatně.
(když ti nastavuje dhcp připojení - viz stejný výpis - nemusí být ip adresy k dns zadané)

nějaké viry v poslední době? ctrl+alt+del - správce úloh - procesy: setřídit podle %cpu ... mají nečinné procesy kolem 95%?

používáš nějaký firewall? ten z windows xp sp2, nebo jiný?

na mě píšeš moc složitě...vir v poslední době nebyl žádný,mám počítač na to dobře chráněný.Firewall mám z windows xp,ale ten jsem měla i před tím,s nastavením PC nebo s něčím jiným jsem nehýbala a před tím bylo vše v pořádku,chyba nastala z ničeho nic.