Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi internet explorer ani mozilla

Cus lidi. nevite nahodou proc mi nejde uz delsi dobu net? nevim si s tim uz rady. Mam pripojeni pres wifi ale siti to neni protoze ostatnim to jde normalne. Firewallem to taky neni. tak nevim pokud by jte byl nekdo shopny mi problem zkusit vyresit byl bych moc zavazan. Jo a nevite jak mohu sehnat WinsockFix pokud ho nekdo mate tak pls na muj mail protoze jak rikam pri "skoro" jakemkoli odkazu mi pise ze stranku nelze zobrazit. Dik moc Muj mail msigi@post.cz

start - spustit - cmd.exe [enter]
ipconfig -all
ve výpisu zkontroluj že máš síť dobře, i dns servery

podívej se do nastavení prohlížečů že není nastavena žádná proxy

winsockfix se dá vygooglovat - používá se pokud po napadení virem přestane fungovat připojení na net. cos měl za viry?

zkontroluj obsah souboru C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS že tam není přidaný žádný server, opět může být práce viru.

a pokud budeš nadále surfovat jako administrátor, s nezabezpečeným internet explorerem, je to jedno jestli to spravíš, do měsíce jsi tu zas.