Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze vypalovat na DVD-R a +R jako multisession?

opět zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat jestli jde ,,dopalovat,, data na neuzavřené medium výše zmíněného typu.
byl jsem si stoprocentně jistý že jo, protože jsem to tak stále dělal. včera jsem si chtěl připsat další data na dříve vypálené DVD, které bylo vypáleno v Neru vypáleno jako vícesekční disk a neuzavřené, ale když se v Neru DVD po vložení do mechaniky načetlo, tak se disk jevil jako prázdný. Hned jsem usoudil že je pobouchaná vypalovačka:-D, tak jsem s ni dneska šel do krámu a tam mi řekli, že na DVD + a -R nelze dopalovat, je to pravda?:-/ předtim mi to přece šlo:-D
díík:-)

Změna předmětu, původně: dotaz - vypalování na DVD-R a +R (host)

Máš-li potřebu dopalovat na DVDčko další soubory,kup si medium DVD-RAM,pakliže to tvoje vypalovačka umí.Ale co vím,tak DVDčka,jako taková nemají vůbec rády multisession.Protože na 99,999% jsou po vypálení,respektive dopálení, nečitelná.

Na dvd média prakticky nelze vypalovat multisession,nemají to rádí,když vypalujete multisession na DVD tak jsou nečitelná,blbnou,někdy nelze DVD disk načíst už vůbec a ztratíte tak na něm DATA, DVD média jsou prostě dělaná na filmy né na data natož multisession , po zkušenostech raději pálím multisession pouze na CD. :-)