Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pouzivate nekdo wengo? (sip voip)

mam to par dni a zadnej kontakt, je to obdoba skype, misto vsak ofiko hnusneho klienta wengoPhone se mi zamlouva qip infium, rad bych to otestoval ale kdyz dam search new people (at uz sip, icq nebo jabber tam skoci) tak to spadne. Rad bych vedel jestli to zvladne, myslim qip komunikovat v teto siti a jestli by umel komunikovat i hlasem...nasel by se nekdo kdo by to taky rad prubnul? nebo nedej snad uz ma ucet? 8-)

diky za odpovedi

ja mam wengophone napojeny na vlastni VoIP ustrednu ( ta ted nebezi ), nikoli sluzbu wengo.

myslim ale, ze pomoci sluzby wengo je mozne bez problemu volat jine VoIP sluzby primo pres SIP. Jakmile to dam doma do pucu, tak to muzem testnout ( do pucu to hodlam dat pres vikend ).

Compiz je podstatne hezci nez a ma vic moznosti nez aero, ale neni az tak uplne easy to obcas nastavit a hlavne je to fakt na efekt a zadny uzitek to neprinasi. Tedy krome velkeho estetickeho zazitku ;-)