Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Volání mobil -> pevná - odečet kreditu

Zdravím,
včera jsem volal z mobilu (Vodafone, předplacená Vodafone karta) na pevnou linku a aniž by mi volaný zvedl telefon, odečetl se mi kredit. Myslel jsem si, že to zvedl na poslední chvíli, tesně před tím, než jsem ukončil volání, tak jsem zavolal znovu - a znovu odečet kreditu. Podle telefonistky z call centra je to normální, no ale mě to přijde jako svinstvo, že aniž bych uskutečnil hovor, Vodafone si naúčtuje peníze. Setkali jste se s tím někdo? Je to problém Vodafone, nebo provozovatele pevné linky? Dá se proti tomu nějak bránit, myslím třeba stížnost apod.? Díky za odpovědi

Pár dní jsem byl mimo síť, takže se ozývám až teď. Je to asi tak, jak píše kolega Notes2 - kombinace volání do firmy + podniková ústředna. Zkoušel jsem to na jiný telefon a vše OK, takže považuji problém za vyřešený. Díky Vám za odpovědi.
RD