Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný a legální Win. XP Prof.

Pro někoho banální otázka, pro mne ušetření financí. Budu kupovat nové PC a potřebuji co nejlevnější a legální Win. XP Prof. Mám možnost nainstalovat kopii kterou používám na starém PC. Je možné tuto kopii nějak legalizovat aby ten, co mě ji poskytl neměl problémy? Nebo jak jinak získat tento op. systém co nejlevněji? Vím že je možné koupit PC s leg. win. ale za 10000Kč. by PC asi moc moderní nebylo. Děkuji za radu Karel W.

Na aukru občas prodávají bedny s licencí windows xp. Nedávno skončila jedna aukce na necelých 700 korunách. V současné době tam je jenom verze home. Nemám tušení jak dobře se ten štítek dá odlepit, ale cenově výhodné to určitě je.