Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bs player vs vista

mám technický problém ked hrám súbory v bs playeri z playlistu tak mi pri preskakovaní na dalsi subor vyskočí spodná lista windows (je to otravné hlavne ked pozerate z postele :) )a este jeden problém nejak mi to vždy same meni velkost titulkov a musim ich vzdy manualne zmensovat

dik za rady

Visty zásadně nespouštějí instalovaný program s právy Administrátora.
Bohužel spousta aplikací se ještě dnes píše tak, že např. zapisují svou konfiguraci kdesi do registrů.

V důsledku toho si některé programy "nepamatují staré" nastavení od posledního spuštění.

Zkus nastavit BsPlayeru alespoň jednou vynuceně, že ho chceš spustit jako admin.