Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záplaty pro W2000 SP4 cz

Kdož máte W2000 ještě bez SP4, tak Service Pack instalujte vocaď:

2ph3wu

Trojbalíček je ke včerejšku, obsahuje všechno nutné po čisté instalaci W2000,
včetně Frameworku 1.1, 2.0, záplat pro WMP i pro DirectX 9.0c atd...
Neobsahuje jen dvě záplaty, které se mi nelíbily.

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/55977/ZapW2kSP4 cz_1.zip_95.81MB.html

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/52841/ZapW2kSP4 cz_2.zip_97.41MB.html

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/41854/ZapW2kSP4 cz_3.zip_23.71MB.html

Jedná se samozřejmě jen o kritické záplaty, přiložil jsem i program
pro zjišťování záplat, takže lze instalovat jen to, co chybí.

Neobsahuje jen dvě záplaty, které se mi nelíbily

Fuente, které to jsou jestli smím vědět? Nějak to celé nechápu, Win2000 neobsahují WGA notification, takže mi už úplně uniká proč to sakumpak neinstalovat ze serveru Microsoftu...

ja to povazuji za dobre...

ve W2K samozrejme WGA neni. Jedina vec, co me stve u automatickych MS aktualizaci je, ze tam meli jednu, ktera se stale stahovala a instalovala dokola... I kdyz jsem ji pote rucne zakazal, kazde jeji stazeni a instalace ukously asi 5 MB z disku.... (takze na jednu blbou aktualizaci 8 x 5 MB...)3-[

WGA ověřovací prvek pro stažení něčeho z download centra je přece úplně něco jiného, než wga notification. Škoda že v tom lidé mají takový zmatek a zároveň paranoidní strach ze stahování něčeho od MS, výsledkem jsou často neupdatovaná zavirovaná windows...