Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miranda IM - nejde mi se přihlásit a spustit program

Prosím o radu, jak nainstalovat ICQ pomocí programu Miranda IM.Přestože jsem tento program již dříve využívala, na novém kompu se mi jej nedaří zprovoznit.Prosím o rady.Instalce se vždy podaří,ale nejde mi se přihlásit a spustit program.
Snad jsem to vyjádřila jasně.:-|
Děkuji mockrát!

Změna předmětu, původně: Miranda IM (host)

ICQ a Miranda jsou dva samostatné programy - takže je nesmysl, že by se pomocí jednoho programu instaloval druhý. Používají jen společný protokol.
Nenapsala jsi jaký máš operační systém, jakou konfiguraci a co ti to přesně hlásí za chybu?