Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework

Používám program, který .NET Framework potřebuje, ale v přidat nebo odebrat programy se mi jenom zobrazuje .NET Framework 2. Když se ale podívám na Windows Update, tak tam už je .NET Framework 2 SP1 a i další. V nejdůležitějších aktualizacích mi to ale nic nenabízí, myslíte, že je důležitý si stáhnout jiný NET Framework, nebo to není tak důležitý? Berte v potaz i bezpečnost prosím.

Jo program (Visual C# 2005) potřebuje NET Framework 2.0, protože se stáhnul již s VS, ale jde mi o ty "opravné" (nebo jak bych to nazval) balíčky jako je SP1, SP2, které obsahují i lepší zabezpečení. Zkusím se ještě jednou mrknout na Windows Update a uvidím, co to nabídne. Hned po nainstalování mi WU SP2 pro NET Framework 2.0 nenabídnul.