Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém-VISTA-pouze pozadí plochy a panel s miniaplikacemi

Mám Windows Vista. Při spuštění počítače se normálně přihlásím, poté se objeví plocha s ikonami i s hlavním panelem, ale není zde panel s miniaplikacemi, který se vždy načte až po chvíli. Když se načte postranní panel s těma miniaplikacema, obrazovka problikne a vše až na nento panel zmizí. Aplikace můžu spouštět jen přes správce prograů po stisknutí Ctrl alt delete. Prosím poraďte mi. díky

Čau,asi tě zklamu že ti neporadím.Ale mám stejnej problém :-(.Mam sice win.xp ale po startu se mi vsechno nacte.pak asi po 5ti sekundach obrazovka problikava a zustava jen plocha.Chťel jsem se tě zeptat jestli jsi tento problém již nějak vyřešil?Jinak bych ti doporučoval udělat test na viry,a pročistit registr.....nebo přeinstalovat windows