Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Po spuštění někdy zatuhne PC. Nutný restart. Při kontrole ovladačů driveragentem mě to hlásí chybu na :řadič VIA rozhraní IDE ke sbirnici PCI v režimu Bus Master. Jelikož nemám plnou verzi,
příslučný driver nestáhnu.
Neexistuje nějaký podobný program, který by určil vadný driver a současně našel ten potřebný, který je třeba nainstalovat. Přes správce zařízení a aktualizaci ovladače to nejde.
Všechny ostatní ovladače v PC jsou OK. Nebo poraďte jinou cestu. Díky.

Pominu-li dotaz, ve kterém se nějak logicky nevyznám, tak máš v kompu
Správce zařízení: pravým myšítkem klikni na Tento počítač,
zvol Vlastnosti, klikni na Hardware a zvol Správce zařízení.
Pokud tam nemáš žádný žlutý vykřičník nebo něco podobného,
tak je všechno železo OK. Pro kontrolu zkus Everest free:

everest