Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí na hry?

Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď. Stačí tato grafika na nový hry (myslím tim max. rok starý - Tiberium Wars, ProStreet,...)
MSI NX7600GT 512RAM

PC:
CPU: AMD Athlon XP 2000+ (budu kupovat Athlonx XP 3200+)
MB: Gigabyte GA-7N400S-L
RAM: 1024 MB DDR (budu dokupovat 1 GB)

Předpokládejte, že to v závorkách už mám :-)

Akorát bych popřemýšlel jestli to má cenu do toho vrážet peníze.
Já si třeba teď pořídil počítač na internet: /bednu se zdrojem a disk sem měl/

Gigabyte GA-946GMX-S2 - Intel 946GZ 1261,-Kč
Intel Celeron 420 1,6GHz 800MHz BOX 775pin 845,-
A-Data DIMM 1024MB DDR II 800MHz 439Kč s dph
(celkem 2545, ceny czechcomputer s dph, já to měl ještě levnější)
Kdyby nějakýho amdčkáře zajímalo proč tuhle desku a proč intel - kdybych z toho chtěl udělat domácí server má čtyři sata porty což žádná amd deska v této ceně nemá.

kdybych na tom chtěl hrát hry tak i na takhle obyčejnou desku seženu bez problémů
7600GT dop PCIE za 1750 http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=spres enttrees&strid=2639 /ano za AGP verzu připlácíš 1400kč/. Je to 256MB ale 256 a 512Mb u těchle karet nepoznáš.

Nevím za kolik budeš kupovat ten 3200+
ale kdybych chtěl levný procesor volil bych
Intel Core2 Duo E4500 2,20GHz 2MB 800MHz 775pin BOX za cca 2880, tento procesor je určitě lepší než roky starý athlon XP 3200+

Myslím si že by bylo lepší procesor,desku a ramku prodat a koupit to v novém.