Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VGA - LCD TV

Dobrý den,
mám TV Samsung LE32R86, koupil jsem 10m VGA-VGA kabel. Na počítači jsem nastavil 1360x768@60Hz, podle návodu.
Vypnul jsem pc, prohodil kabely a zapnul. Jak počítač nabíhal tak se zobrazoval bios a i načítání windows xp. Pak když win chtěl skočit na výběr profilu tak obraz zmizel a tv napsala "nepodporovaný formát". Když třeba skočím do biosu, tak všechno vidím jak má být, okraje taky super, to vše až do nastartování windows...
Se stejným výsledkem jsem zkoušel další rozlišení:
800x600@60Hz
1024x768@60Hz

Tak nějak nevím co s tím

############################
LINKY:
######### ###################
TV:
lcd-televize-samsung-le32r86bd x

ATI:
product.jsp

DVI na wiki:
Digital_Visual_Interfa ce

VGA kabel:

Díky za radu...

Už je to v pohodě.
Na mém starém pc vga dělalo a dělá problémy, ale koupil jsem si DVI-VGA konverzi a tak to běží super.
Přes vga mě tv pustí max. do 1024x768 (i ve specifikaci), ale obraz vypadá opravdu dobře. Žádný šum, no prostě víc si od vga přát nemůžu. Dokonci bych řekl že i 15m kabel by byl taky v pohodě...

Po vánocích ještě plánuju vyzkoušet hdmi-dvi kabel...