Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook do 50tis. Sk

zdravim
mohli by ste mi poradit nejake tipy?
notebook na pracovne ucely(Office,net...),prenasany a pouzivany bude kazdy den
znacka: neviem ci by sa do tejto ceny zmestil nejaky Dell,ale Asus sa mi paci tiez..acer,hp,FS skor nie

obchod: bgslevi.sk / agem.sk (tam su asi len asusy)
system: WIN XP!! casto k nim davaju Vistu ako OEM,neviem ci by sa to dalo zmenit na XPcka,asi skor nie

a este jedno OT..mam NB HPCompaq n9020,je tam 40GB disk,da sa tam disk vymenit?staci len kupit nejaky 2.5" a dat ho tam?samozrejme rozhranie a tak musi sediet to vim,ale ci to ide takto vymenit..

dakujem

Do 50tisic na kancelarsku pracu? Srandujes? Kupis aj 3. Hocijakej znacky.
Obchod nekomentujem.
Vista sa da downgradovat na xp, ale nie home verzie.
Ano pojde ti tam aj iny disk zalezi od biosu ako velky disk dokaze rozpoznat (ale pri tvojom modely by to nemal byt problem).

no,tu cenu som neurcil ja.tie kancelarske ucely,no,filmy hudba su samozrejmost.
obcas urcite aj komprimovanie videa(DVD Shrink,virtual dub),hry nie su dolezite,ale ked bude vykonejsi,urcite sa na nom bude hrat HL2 a podobne hry,samozrejme, ze tie nove pecky tam tazko pojdu..

hlavna je takisto vydrz..
a mohol by si mi pls priblizit,ako si to myslel s tym downgradeom OS?

dakujem