Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prenosna laserova tlaciaren do 20tis. SK

este jeden dotaz..

poradte pls nejaku dobru laserovu tlaciaren,ktora je vhodna na prenasanie..viac poziadaviek asi nemam,len aby nebola velka a tazka,znacka mozno HP,ale aj ine..

dakujem

uf,no to som zabudol..no,podla toho kolko by to vyslo..ak by to presahovalo ten cenovy limit tak CB,ale ak sa da najst kvalitna farebna do 20k tak farebnu

Taky jsem řešil mobilitu laserové tiskárny a dospěl jsem k závěru, že pro tyhle účely postačí co nejlevnější. Člověk se alespoň nemusí bát, když mu někde při přenášení spadne. Zvolil jsem nějaký Lexmark, cca za 2.500,- Kč a jsem maximálně spokojen. Když má tiskárna svůj den, musí tisknout třeba 1000 stránek a zvládne to bez problémů. Je trvale uložená v kufru auta a jako na Fešáky na ni ani mráz, ani déšť ani sníh neplatí.