Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztrata vykonu v novych hrach na 8800GT

Zdravim, mam drobny problem s mojim PC (cpu e6750, 2GB ram, MSI 8800GT a OS Vista Home Premium). Pri hrani novych her NFS ProStreet nebo demo crysis. Vse chodilo nadherne plynule, ale dnes po zapnuti PC se to neuveritelne seka a z FRAPSu jsem se dozvedel ze jedu na nejakych 5-6 snimcich za sekundu. Od doby co mam tento PC se mi to uz jednou stalo (zhruba úred mesicem), zkousel jsem tehdy instalovat ruzne verze ovladacu a nic. Vecer jsem PC bez uspechu vypnul a druhy den jsem jen chtel zkusit zda-li se to nahodou samo nevzpamatovalo a ono jo tak jsem to neresil a byl jsem rad ze to chodi, jenze dnes mam ten samy problem a vazne nevim co s tim.
Dik vsem za napady a rady

No pokud se to samo pokazilo i jednou samo spravilo tak to vidím na odcházení grafické karty. Ale může to být cokoliv jiného a bez eventuálního vyzkoušené jiné karty to těžko zjistíš. Můžeš pc samozřejmě prohlédnout na viry a zjistit jestli ti pc nevytěžuje nějaký proces na 100procent /ctl-alt-del správce úloh, vytížení cpu/