Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor 5 GB vypalit na normalni DVD

Zdravim potrebuju se zeptat mam soubou iso ktery ma pres 5 GB da se nejak vypalit na normlani dvd?nebo aspon nejak zmensit ..zabalit..atd. poradte diky

Změna předmětu, původně: soubor 5 GB
Dotaz stačí vložit jednou! Tento dotaz byl vložen 3x, 2x smazán. Následovaly další tři příspěvky s názvem NECUM a s textem obsahujícím jen shluky písmenek. Upozorňujeme na možnost zablokování IP adresy, z níž jsou vkládány nevhodné příspěvky! (fromM2U)

ISO je obraz. Muzes jej zapakovat treba RARem nebo ZIPem a vyalit na DVD jako soubor - ale v takovem stavu ti k nicemu nebude.
Dalsi moznost je ISO rozbalit, neco z nej vyhodit a pak bud primo vypalit nebo vytvorit nove ISO.

Ješte jeden "spam" do poradny a tvá IP adresa bude zablokována. Nejen, že využíváš zdarma času rádců, ale ještě ke všemu sem hrneš thready typu "necum".

Tohle je poslední varování!