Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit programy ve Win XP

Dobrý den, mám Windows XP nedávno cca 2 měsíce na novo instalované ale najednou mi vznikl problém že nejdou zapnout po určité době programy. Hned po spuštění PC vše funguje tak hodinku normálně všechny programy (Outlook, Miranda ... ) bez problému naběhnou ale po hodince třeba prohlížení internetu přes Mozilla Firefox mi nejde spustit takřka nic třeba po poklepání na ikonku Outlooku se nic nestane jen ikonka "přeblikne". Nebo takovej Poznámkovej blok se sice otevře ale do sekundy se opět vypne. Total Commander se ale občas tak na dvacáté kliknutí na ikonku spustit podaří. Programy které jsem ale po zapnutí PC zapl a nechal zaplé třeba taková Mozilla Firefox fungují stále bez problému kdybych ji ale vypl už ji nezapnu. Po restartu opět vše zas cca hodinu funguje.

Opravdu nevím čím by to mohlo být. Prosím poraďte.

Změna předmětu, původně: Nophis
Změna jména, původně: Nelze spustit progra
Změna kategorie, původně: Software (host)

Tak přesně stejnej problém mám taky. cca hodinu po zapnutí mi všechno funguje a najednou na kliknutí nic nereaguje. Musím se odhlásit a přihlásit do svýho účtu a zase to chvíli funguje...Vůbec nevím co to může být?