Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film

Dobrý den chtel bych se zeptat kdyz jsem si stahnul film pre torrenta tak jak do nej dam cesky titulky?? Diky za odpovedi

loading...

Titulky si stáhneš zvlášť a pojmenuješ je stejně, jak ten film, třeba porno.avi a k tomu bude soubor s titulkama porno.srt, nebo porno.sub. Pokud máš nainstalovány patřičné filmové kodeky, tak ti to při spuštění filmu pojede samo, obvykle není třeba spouštět titulky zvlášť.