Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná grafika?

Chci se zeptat,jestli můžu na zákl.desku MSI K9N6GM-nvidia GeForce MCP61(V/S/P)Chipset Based,Socket AM2 AMD Athlon 64/X2,Sempron 3000+ použít graf.kartu ATI Radeon X1950 GT(RV 570)?Tak jak jsem si zjištˇoval,tak mi tato karta připadá lepší než např.GeForce 8500GT.Nepodařilo se mi zjistit,jaký mám na PC zdroj,ale mám tu "vynikající" sestavu LYNX,tak snad by tam těch min.400W mohlo být,ne?Pochopte,chlapi,já prostě ten BIOSHOCK musím hrát alesponˇ na medium.Vždytˇ mě se o tom už i zdá!!!::):-).Děkuju za případné rady.
P.S.:Jo a ten PCIe x 16 slot ta moje základovka má.Konkrétně:1 PCI Express x 16 slot(K9N6PGM-FI/F)
1 PCI Express x 16 slot but only
provides x8 bandwidth(K9N6SGM-V)
1 PCI Express x 1 slot
2 PCI slots(support 3.3V/5V PCI bus
Interface)

Slitujte se nad ubohým začátečníkem!:-[

to aky mas zdroj zistis jednoducho z nalepky na nom :) staci otvorit bednu

uvedena karta je samozrejme lepsia ako 8500 gt, kedze su to ine segmenty

ale mala by fungovat, jedine obmedzenie je zdroj a slot, ale ziadne zazraky necakaj, pretoze tvoj pci-express slot funguje len na 8 linkach.