Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylepsit pc sestavu?

Zdarec uz jsem psal jednou a rekly jste ze to nema cenu vylepsovat ale skousim dal.Mam zakl.desku Název základní desky MSI P4MAM-V (MS-6787 v2.0)Skutečný takt 104 MHz , NVIDIA GeForce FX 5200,CPU typ Intel Celeron, 2484 MHz (24 x 104),Čipová sada základní desky VIA VT8751A Apollo P4M266A pamet 2x256mb ,tak a ted vas prosim poradte jakou grafiku tam dat ,a jestli je lepsi vyhodit ram a dat 1gb aby slapal aspon o neco lepe dal bych ho detem ale taky jsou zvykly na ty novejsi hry.treba nhl 08 slape v pohode ,crisis na mensi detaily taky .tak snad je cesta hm?diky moc borci uz si nevim rady a na novou masinu neni.
Změna předmětu, původně: vylepsit?
Prosím pište výstižnější nadpisy, viz zde http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz . Uvítáme též, když si svůj příspěvek před odesláním přečtete a opravíte případné chyby ;-) Nic ve zlém! (fromM2U)

jakákoliv grafika do AGP bude lepší než ta hrůza GF5200. Tj. něco od Ati (X2600 nebo lépe X1950 - vše samozřejmě AGP, případně např. něco jako GF 7600GS). Vyměnit zdroj za nějaký kvalitní 400W kus (Fortron stojí cca 1200Kč, rozhodně NE nějaký EC, KME, Redstar a podobné šmejdy) a paměti tak 1-2GB (spíš 2GB, pokud to má být na hry). Bez kvalitního zdroje ti to dříve či později odejde v oblacích dýmu úplně vše...

Nicméně dohromady tě to vyjde tak na cca 6-7 tisíc Kč a za to se dá už postavit nové holoPC (bez grafiky), ale řádově výkonnější, s méně žravým a přesto výkonnějším CPU, s levnějšími DDR2 pamětmi a PCIe sběrnicí.