Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami

Dobrý den mám problém s hrami konkrétně TMN a Star wars:Jedi academy na jiné sem nezkoušel od začátku problému.
TEn je problém je že mi po chvilce začnou přes obrazovku blikat střibrnné trojúhelníky až se celá hra sekne.:o(
Prosím poraďte děkuji.
Počítač AMD Athlon 2100+ ...GF 6600 GT ...directx 9.0c pamět 512 MB RAM ....windows XP

hry TMN a Star Wars nejsou podle mě etalon podle kterého by se dalo odhadnout jestli je na vině ovladač grafické karty nebo hardware. Zkus si stáhnout 3dmark06 nebo demoverzi Quauke 4 nebo prostě něco nového a masově rozšířeného. Pokud to bude dělat i tam vypadá to na vadnou grafickou kartu. ideální je zkusit ji v jíném počítači /např.u známého/
ještě bych zkusil nastavit agp rychlost v biosu na 4x jestli tam máš 8x