Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je dobrá grafika ATI Sapphire ULTIMATE HD2600XT 256MB ?

Je tadyta dobrá

ATI Sapphire ULTIMATE HD2600XT 256MB DDR3 2xDVI
Chip: ATI Radeon HD2600XT
RAM: 256 MB DDR3/128bit
Frekvence jádra: 800MHz
Frekvence RAM: 1.4GHz(700MHz DDR3)
Pasiv dual slot heatpipe
Rozhraní: PCIe x16
HDMI přes redukci
TV-OUT
2xDVI-I výstup
Příslušenství: DVI redukce, DVI-HDMI redukce, 7-pin HDTV kabel, CF kabel, DVD 7, Half Life II voucher (výrobce si vyhrazuje právo změny)

Změna předmětu, původně: Grafika (host)

Jakej je vnich rozdíl

ATI Sapphire HD2400XT 256MB(64bit) DDR3,DVI HDMI
Chip: ATI Radeon HD2400XT
RAM: 256 MB DDR3/64bit
Frekvence jádra: 700MHz
Frekvence RAM: 1,4MHz(700MHz DDR3)
pasivní chlazení
podpora DirectX 10
Rozhraní: PCIe x16
TV-OUT
HDTV
HDMI přes redukci
DVI-I výstup
Příslušenství: DVI redukce, 7-pin HDTV kabel, DVI-HDMI redukce

já sem to domatlal ta karta měla být

ATI Sapphire HD2600XT 256MB DDR3 2xDVI HDMI TV-OUT
Chip: ATI Radeon HD2600XT
RAM: 256 MB DDR3/128bit
Frekvence jádra: 800MHz
Frekvence RAM: 1400MHz(700MHz DDR3)
podpora DirectX 10
Rozhraní: PCIe x16
TV-OUT
HDTV
HDMI přes redukci
2x DVI-I výstup
Příslušenství: DVI redukce, 7-pin HDTV kabel, DVI-HDMI redukce
dik

Když ti doporučíme s větráčkem, budeš pak nadávat, že je grafika hlučná. Když doporučíme s pasivním chlazením, budeš zase nadávat, že se ti grafika přehřívá a zasekává.

Takže musíš vědět ty sám, čemu dáváš přednost, jak máš řešené chlazení skříně, jak moc budeš grafiku zatěžovat, atd...