Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto instalace openoffice

Pokousel jsem se nainstalovat openoffice 2.3 ze serveru openoffice.cz
Instalaci jsem stahl na disk.Ale pri instalaci mi to pise nasledujici chybu/mam winxp
It may be possible to skip this check using /ncrc command line switch (not recommended)
Diky za rady

Stažený soubor má chybu integrity - tuto kontrolu můžeš obejít pomocí uvedeného přepínače NCRC, ale nedoporučuje se to. Open Office pak nemusí fungovat korektně. Zkus instalační balík stáhnout ještě jednou nebo z jiného serveru.