Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace win xp home edition

Zakoupil jsem si OS WIN XP home edition.
pri instalaci mi to pri 60procent hodi chybu neni platnou bitovou kopii systemu.(a dela to u nekterych souboru napr.d3d8.dll nebo localspl.dll quartz.dll )
A pritom jsem zakoupil 32bit OS
SLOZENI PC:AMD 2600+
HDD 160GB
zakladni deska MSI

Subor sa nacita do RAM. Skontroluje sa (ten subor). Ak nieco nesuhlasi tak to tusim vyhlasi prave to co ti hlasi, ze to "neni bitova kopie systemu" (neviem ktory * toto v MS prekladal :))). Logicky z toho vyplyva ze bud blbo cita mechanika alebo mas problem s RAM kedze subor nacitany do RAM je poskodeny.
Pouzit napr. memtest86 alebo goldmemory na otestovanie RAM.