Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potlačení systémové zprávy od mailu

Dobrý den,
jakým způsobem - prosím - mohu potlačit text systémové zprávy došlého mailu? Mám na mysli text pořínaje Předmět: až X-SA-Exim-Scanned: (přičemž řádky Předmět až Komu by mohly zůstat)? Pokud chci tuto zprávu vytisknout (tedy pouze text napsaný uživatelem) vytiskne se mi celá stránky balastních systémových informací.
Nepřišel s tímto datazem už někdo přede mnou?
Ď, Vladimír, Tábor

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

Proč nenapíšeš nějaké podrobnosti - co to je mail, u jakého poskytovatele, jestli přes webové rozhraní nebo klienta, ideálně sem vložit ukázku formátu toho mailu atd...

Jinak se s důvěrou obrať na provozovatele toho problémového mailserveru.