Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlašovací obrazovka

Dobrý den,
nedávno jsem zkoušel nainstalovat IPX. Už jsem to vzdal, ale po těch pokusech mi zůstala jedna nemilá feature.
Když se přihlašuji tak se mi nezobrazí hezká "normální" obrazovka, ale jen černé pozadí a okno kam musím ručně dopsat jméno a heslo.
Okno podobné těm co máte v práci, ve škole apod. Doma mám tři účty takže bych se opravdu rád vrátil k implicitní přihlašovací obrazovce.

Windows pro sp2 XP

Před: http://pcforum.hu/site.pc/text/articles/win/winhist ory-windows-xp-login.jpg
Po: http://www.education.ucr.edu/current_students/image s/logon_windows.jpg

Díky za radu

meto dela taky tak semto zkousel podle toho navodu a kdyz sem kliknul na zmenit zp. prihlasovani tak mito napsalo toto

Instalace klientských služeb systému NetWare zakázala rychlé přepínání uživatelů a úvodní obrazovku. Pokud chcete tyto funkce obnovit, odinstalujte klientské služby systému NetWare.
nevite co stim kdyz sem dal hledat a vyplnil netware nasel sem jen jedinej soubor tak semho odstranil ale furt mito psie nevite co stim poradte please dik za radu

Odinstalovat doménu,pokud nepomůže tak postupujte takhle:Ovládací panely > Uživatelské účty > Změnit způsob přihlašování a odhlašování > Zaškrknout Úvodní obrazovku a Rychlé přepíání mezi uživateli > Možná potřebný restart PC :-)