Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit ochranu drm z wmv souboru?

Dobrý den, chtěl bych si pro osobní potřebu pořizovat kopie pořadů čt z jejich videopůjčovny, chtěl bych proto poprosit o radu, jak odstranit drm ochranu z jejich wmv souborů, abych si to mohl převést do nějakého srozumitelnějšího formátu na pda apod.

Našel jsem nějaký produkt Tunebite Platinum viz zde http://shop.audials.com/buynow_web.php?productid=2& regtype=5&affiliate=200003141

bude mi na to stačit?

Případně něco jiného, eventuálně free, ale není podmínkou, dám přednost uživatelské přívětivosti a stoprocentní fčnosti.

Předem děkuji za rady

Spolucítím s tebou. Když si už zaplatím zapůjčení pořadu, který se mi líbí a chtěl bych si jej třeba taky zkopčit pro další sledování.

Jenže.
Nedovolují to jejich pravidla (jakési licenční ujednání), která musíš odsouhlasit (např. i to, že *wmv nepřeneseš na jiný PC).
Odstraňováním ochran (drm) porušuješ Autorský zákon - takže tady opravdu nehledej takovéto howto.

Osobně bych si nic s drm (audio, video) nepořídil. Nechť si takové zmršeniny televize nacpe do špic :x: