Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Athlon 64 3800+ sběrnice

Zdravím. Chtěl bych se zeptat: Když má tento procesor frekvenci sběrnice 1000 mhz, pojede na základní desce s 800 mhz sběrnicí? Mimochodem jedná se o desku BIOSTAR K8M800-MICRO-AM2

http://www.zlevnujeme.cz/index.php/produkt/K8M800-m icro-AM2-AGP-2PCI-dch-2DDR2-6667-LAN-2sATA2-mATX-v/ ?id=16625

Mohli byste mi případně poradit jakou nejvhodnější desku koupit v cenové hladině do 2000 kč?

Děkuji

Procesor by si to měl nastavit sám tu rychlost hypertransportu a jde to nastavit od 400 do 1000mhz /efektivně od 800 do 200/. Jestli ten procesor skutečně pojede v takhle pekelně levné desce fakt nevím.

Nevím co tě na té desce láká jestli to agp ? Asi bych to zvážil nejlevbější auto nemusí být nejlepší.Máš ten 3800 procesor pro AM2 ?