Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Implementace VB knihoven do systému uživatele

Naprogramoval jsem program ve Visual Basicu a teď nevím, jak to udělat, aby se do počítače uživatele implementovaly VB runtime knihovny. Jde to nějak dát do exe souboru a ono si to načte, nebo se musí udělat nějaký pack (třeba formát .msi) a udělat klasický instalátor. Případně jak se takové instalátory dělají. Díky moc.

Mozes si aj stiahnut z MS stranok visual basic runtime files (redistribuable), je to jedno exe ako instalator, rovno od MS, a prilozit k svojmu programu alebo dat link na MS stranky a k svojmu programu ak ho davas na web tak napisat ze potrebuje aj to a dat tam link.

P.S. omnoho lepsie je robit aplikacie v C++ a potrebne kniznice prilinkovat rovno k exe a nemas take problemy.

P.S.2. ak to robis instalatorom tak to treba robit tak aby v pripade ze pouzivatel uz ma novsiu verziu tej .dll, aby si mu to neprepisal starsou verziou. Zavisi od toho ze cim robis ten instalator, nech to robi slusne a nie cez nejake natvrdo copy vb60.dll %System% apod

P.S.3. to ten visual basic nezmysel nevie rovno vyrobit aj instalator so vsetkymi potrebnymi nezmyslami ktore su k VB potrebne?