Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde obraz u videa po přeinstalování neznámého OS

Mám dlouhodobý problém, po přeinstalování operačního programu mi nejde tak 60% videi. Jde pouze zvuk a místo obrazu jen zelená stěna. Už mi známí nainstalovali několik balíčků kodeků dokonce i program na rozeznání chybějících kodeků., ale problém se nevyřešil. Většinou se jedná o stažené filmy nebo videa v mailech. Dík za radu.

Změna předmětu, původně: nejde oraz u videa (host)

No zatím mi žádná rada nepomohla, takže video je pro mě stále nepoužitelné a vůbec nevím proč, vážně někoho něco nenapadlo čím by to mohlo být? nahoře se většinou objeví nápis splendid...prosím poradte