Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci aktualizace od MS přestalo fungovat wi-fi na ntb FSC 1650

Zdravim vsechny a omlouvam se, ze jsem neandrtalec v oboru. Mam notas FSC 1650, postarsi kousek, ale jede dobre. Jenze 16.12. stahnul nejakou aktualizaci od Microsoftu a od te doby mi nejde spustit Wi-fi (nejdou ani HotKeys - tri tlacitka rychle volby). Preinstaloval jsem tedy adapter, vse by melo byt v poradku, ale HotKeys stale nejedou a ani pomoci tlacitek Fn+F10 Wi-fi nemuzu spustit. Nevite prosim,co by mohlo byt spatne, pripadne jak se da wi-fi zapnout nekde manualne?
Je tam Broadcom 802.11 Network adapter a kdyz kliknu pravym, objevi se moznost "zapnout radio". Kdyz kliknu, objevi se hlaska "Radio na adapteru site 802.11 je stale vypnuto. Zapnete jej pomoci hardwaroveho ovladaciho prvku radia". Prosim poradte mi, jsem v cizine a wi-fi je jedinym spojenim-krom netu ve velkem salu(odkud pisu). Dik moc

Změna předmětu, původně: Wi-fi (host)

Tak supeeer. Dik moc. Ja o tehle funkci nevedel. A bylo to tou aktualizaci, protoze je v tom obnoveni bod jeji aktualizace jako bootovani... A nesla odstranit. Takze diky moc, fakt dik

A jestli muzu otazku trochu vedle, mam sdilenou grafiku ATI x200 a chtel bych to rozsirit. Nevite, jestli by to bylo vubec mozne? Co potrebuju vedet, abych se o tom dozvedel? Hledal jsem na netu, ale nikdo nevi. Pry mam jit k technikovi, jenze zadneho neznam a jsem mimo CR...