Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení k domácí wifi síti

Dobrý den. Mám doma svojí wifi síť na které mi jede 1 pc bez problémů.
Koupil jsem ntb a nedaří se mi na uvedenou síť připojit.
Když na routeru vypnu šifrování( heslo), tak se ntb připojí bez problémů.
Ntb Acer Extenza 5220, Win. XP PRO SP2.
Kde dělám chybu. Nechci aby má síť byla otevřená bez hesla.
Předem díky.
[mod]Změna předmětu, původně: Přidhlášení k domácí wifi síti (Zarniwúp)[/mod]

Na routeru mám nastaveno:
Security type: WEP
Wep key format: ASCII
Security options: Shared key
Key type: 152 bit, což je 16-ti místné heslo.
Ntb mi síť najde, dám připojit, zadám heslo, chvíli se jakoby připojuje a pak vyskočí že system Windows se nemůže připojit.

V případě šifrování WPA možná chybí podpora ve Win XP a je třeba jí doinstalovat. (vygooglováno)

Pro management bezdrátové sítě se zabezpečením WPA/WPA2 standardním rozhraním ve Windows XP, je nutné do systému doinstalovat aktualizaci – KB893357, která tuto podporu do systému přidává.

edit: Aha, WEP.