Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Windows XP?

POTREBUJU PORADIT KAMOS SI NAINSTALOVAL XP ALE JSOU V ANGLICTINE,KDYZ JSEM MU DAL SVE XP PROFI 2 TAK NAM TO PISE PO ZADANI CISLA CHYBU A NEJDOU NAINSTALOVAT. POTREBUJU TEDA PORADIT JAK TAM NAINSTALUJU TY NOVY XP DIK)
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: XP (karel)

Předpokládám že máš jasno ve verzi Home, Profesional a "Corporate" a problém není v tom že máš jinou verzi windows než na jaký je číslo.

Normálně by to mělo jít. Ale některý čísla které byli dodány s cdčkem na kterém je Win XP bez service packu nebo se service packem 1 nevezme cdčko který už má service pack 2. Zkus ověřit jestli tam sou ty samý verze serv.p.

Chce to sehnat správné cd a SP2 pak doinstalovat.