Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno záloha Ghostem pro více PC

Dobrý den,
mám 2 ks stejných notebooků s Vista business a po ukončení instalace bych chtěl udělat ghostem 2003 image disku.

Otázka - bude možné tento image použít i pro druhý nb, když má jinou licenci?

Předpokládám, že to nebude po případně obnově na druhém kusu nb fungovat. Je tento předpoklad správný nebo je cesta jak docílit toho aby to fungovalo?

Mám sice už image preinstall, ale protože tam jsou 4 verze vista (2x64bit, 2x32bit) a je to na 7 DVD, tak image na 7 DVD je potencionální problém. A tak by se docela hodilo i image na 1 DVD.

Tohle je otazka opravdu jen licencni. Pokud je konfigurace stejna ( nemusi byt stejna kapacita pameti nebo velikost disku ), tak to pobezi bez problemu. A zmenit licencni cislo ve windows ( alespon v XP to slo ) podle stitku snad neni problem. Nezapomen pre vytvorenim image jeste aktivovat.