Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vánoční dárek

Koupil jsem si pod stromeček,nebo spíš mi to přinese Ježíšek :-) takovou sestavu: Win XP2
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+,2,0GB RAM,NVIDIA GeForce 8600 GT
Je dobrá,když ji nepoužívám na hry?

Já jsem na tom podobně. Posledních pár měsíců a budoucích pár let smrdím korunou... :-)

K původnímu dotazu: Pokud to není na hry, ale jen na koukání filmů a čučení do netu (to samý co asi dělám já), tak je to luxusní stroj, i grafika je "dělo" na tyto účely a na starší hry dostačující. zálšží však na definici "starší hra". Pro mě je i 3 roky stará hra luxus, který na svým PC nespustím, zato hry starý 10 let mi jedou jak z praku. A klikací hry mě taky jedou výborně (Zuma, Luxor).