Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání Pinnacle TVCenterPro

Potřebuji radu. Mám počítač postavený na základní desce Gigabyte 8IE2004P s procesorem Intel Celeron 2,4Ghz a 1024MB RAM. K tomu mám připojenou externí TV kartu Pinnacle PCTV 310e a software TVCenter Pro 4.94.1637. Celé to běží na Windows XP Home + SP2, DirectX 9,0c. Jakmile pustím TV stoupne výkon procesoru na 90-100%, obraz se začne sekat. Nahrávat nejde vůbec, vlastně jde ale nedá se na to koukat. Provedl jsem update všeho možného od BIOSu desky po ovladače PCTV a vlastního programu.
Dle dokumentace k PCTV stačí podstatně slabší početní výkon, tak je mi celkem záhadou, proč se to chová tak divně. Jestli je tu někdo, kdo má k těmto technologiím blízko a poradí jak problém vyřešit, budu rád. Já v tom plavu.

tá karta vyžaduje plnohodnotný p4,s osekaným celeronom budú a obvykle aj sú problémy,tv center ver 4.x s podporou h.264/vc-1 dokonca predpokladá dualcore procesor na bezproblémový a plnohodnotný chod,pinnacle produkty so svbojim velmi ťažkopádnym softwarom málokedy fungujú bezproblémovo s osekanými procesormi ako celeron/duron a podobne