Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čištění počítače

Dobrý den vážení, chtěl bych se zeptat, případně poradit ohledně čistění a údržby počítače.
Používám AVAST 4.7
Spybot S&D
Ad-Aware SE Professional Build 1.06r1
Registry Mechanic 5
CCleaner 2.03

Zajímají mě Vaše názory na kombinaci těchto programů.Je z toho něco zbytečné?
Něco chybí? Doporučte,rád si nechám poradit.

Díky Karlosos

http://pc.poradna.net/question/view/166104-zna-nekd o-programy-pro-zrychleni-cisteni-a-udrzbu-pc

Opravdu nezbytné z toho výše není nic, já bych si z toho asi nechal tan antivir a jeden nějaký antispyware, a když bych se naučil jak je to s konsekvencemi toho kterého chování na internetu, vypnul bych u toho rezidentní moduly, aby mi to nezatěžovalo systém...

jinak

a) "čístění" je nesmysl, předpokládá to, že když něco čistím, dostala se mi tam nějaká špína.
b) nástroje na "optimalizaci" registru dělají víc škody než užitku
c) viry a spyware Tě nikdo nenutí v první řadě instalovat. http://pc.poradna.net/article/view/600-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-i