Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ

Ahoj prosim poradte nezobrazuje se mi u nikoho obrazek profilu co stim?diky za odpoved

Odpovídáme tak, že klikneme na příspěvek, na který reagujeme a napíšeme odpověď - jinak je v tom neskutečný zmatek.
Předpokládám, že je to klient stažený z oficiálních stránek a bez použití různých "zlepšováků" (banner killer apod.)
Co třeba na stránkách icq.com - tam se ty obrázky lidí, které máte v contact listu, zobrazují?