Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapůjčení adresy IP

Dobrý den,mám 2 dotazy k XP
1. V Podrobnostech síťováho připojení čtu: Zapůjčení síťové adresy vyprší - datum+čas.
Dá se změnit nastavení tohoto datumu a času ? Jak?
Dojde automaticky k přerušení připojení na net po vypršení času ?

2. Nemohu spustit Obnovení systému. Neobjevuje se tabulka s kalendářem, takže nevytvořím bod obnovení. Co s tím ?

Děkuji Jarda

1. DHCP server, ktory ti prideluje ip ma nastaveny lease time. Po tomto case sa ti ip adresa automaticky obnovi.
2. Musis si pravdepodobne sluzbu obnovenia systemu najprv zapnut. start-nastavenia-ovladacie panely-system-obnovenie systemu (zatrhnut zapnute). Cesta nemusi byt zrovna taka pisal som to z hlavy.

1. Dobu zapujceni adresy ridi DHCP server. Pokud jej mas u sebe, muzes si dobu zapujceni ridit sam. Pokud je u poskytovatele, nmuzes to ovlivnit.
Ne, k preruseni pripojeni nedojde.

2. Vypada to na naborene jadro IE, ktere se pro obnoveni systemu pouziva. Je to hloupe, kdyz nemuses opravit system. Mozna by pomohla preinstalace IE na verzi 7, pokud ji jeste nemas.

Dostal si tu milion rad, idealna bola, aby sa ti na to pozrel niekto kto tomu rozumie.
Ono tazko pomahat ludom, co nevedia co robia, co maju nainstalovane a nevedia ani povedat aky maju problem.
Ak chces, aby sa ti nabuduce este niekto venoval skus popisat problem podla navodu co sa ti zobrazuje ked zakladas nove vlakno. Takto sme sa ani po par dnoch nedozvedeli nic od coho by sa dalo odrazit.
Znacim tym padom vyriesene, skoda dalej marnit cas.