Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaviroval jsem si počítač a skoro nic nefunguje

Mam problem s windowsem, vcera sem mel vir, ten sem vycistil Ad-aware , a ted mi nejde vubec zvuk, pise mi to ze zvukove zarizeni neexistuje.Pise mi to ruzne chyby , nejde mi ICQ ani Skype, internet se mi vypne kdy chce.Mam celkove zpomaleny PC, nevite nekdo co mam udelat?
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Windows (karel)

Můžeš strávit několik hodin zkoumáním, jak všechno uvést do původního stavu, nebo za kratší dobu svoje PC přeinstalovat a dát si závazek, že se budeš chovat rozumněji, případně si k tomu něco nastudovat. Víc času to určitě nebude a ještě se něco zajímavého dozvíš. A osvěžíš si PC od balastu.